Jdi na obsah Jdi na menu
 


V jakých prostorách se plazmovat?

Plazmový generátor by měl vždy mít ve své těsné blízkosti tzv. Odrušovač veškerého elektro-smogu, který přístroje do 1 metru vyzařují – (resp. do 1 metru se jedná o nebezpečný elektro-smog). Doporučuji proto sedět alespoň 1,5 metru od přístroje.

Ideální bezpečná vzdálenost je 1,5 metru od přístroje.

Taktéž doporučuji, abyste se plazmovali jen v těch prostorech, kde mají poblíž přípravek Somavedic Harmonie. (stojí asi jen 7 tisíc, takže jestli mají „terapeutická centra“ statisíce na plazmový generátor, jistě mají i pár tisíc na Somavedic Harmonie!)

Taktéž se doporučuje mít v daných prostorách vypnuté mobilní telefony či laptopy.

Přístroj Somavedic odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na fyzické i duchovní zdraví. Např. přivtělené duše, černou magii, kletby a další nežádoucí negativní energie a záření.

Spousta center dnes nabízí za pár stovek tzv. skupinové plazmování. Jenže toto skupinové plazmování funguje jen pro ty lidi, kteří mají náhodou daný problém na dané frekvenci. Na plazmovém generátoru lze nastavit v daný okamžik jen jedna určitá frekvence. Tudíž z 10 lidí to může pomoci u jedné frekvence třeba pěti lidem, u jiné jen např. jednomu.

To máte to samé, jak když uchazeč o zaměstnání posílá životopisy do všech firem. Přece vyučený kuchař nebude posílat CV na pozici asistentky, protože by mu mělo být jasné, že ho personalista nepozve na pohovor.

Prostě každý člověk má v těle jiné bakterie a breberky a každému člověkovi se musí nastavit pouze taková frekvence, která je mu předtím „individuálně změřena“! J

Tudíž je mnohem lepší individuální přístup, než skupinové plazmování. 

Jako ono Vám to skupinové plazmování neuškodí, akorát tam mnohdy sedíte naprosto zbytečně.

Podobně existuje velký rozdíl mezi individuálními rodinnými konstelacemi a těmi skupinovými. Skupinové rodinné konstelace nedoporučuji. Může Vám to hodně uškodit a ublížit.

(90% subjektů na trhu provozuje především skupinové konstelace, já však doporučuji výhradně individuální rodinné konstelace, které dělá jen velmi málo terapeutů (nyní cca 10 osob v ČR).

Na požádání Vám seznam těchto lidí velmi rád zašlu :-) 

 

Můj bezpečný kontakt: j.540@protonmail.ch

V dnešní době mocné vládní spolky a skupiny sledují naprosto vše, včetně e-mailové komunikace. Všem velmi důrazně doporučuji založit si nový a bezpečný e-mail!

V dnešní době je „nutné“ mít svou komunikaci utajenou! Nový skvěle zabezpečený e-mail si založte v rámci Vaší bezpečnosti ZDE:

https://protonmail.com/

Každému z Vás doporučuji si zvolit na konci za Vašim jménem "@protonmail.ch"