Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaký přístroj při plazmování zvolit?

a) Plazmový generátor RPZ 14

Plazmový generátor RPZ 14 je přístroj české výroby. Pro výzkum působení plazmatického výboje (jako přenosového média EM pulsů) na mikroorganismy, využívá kompletně poznatku génia minulého století, jimž byl Dr Royal Raymond Rife.

Jde o druhý nejdokonalejší přístroj tohoto druhu, který je v současné době na světě k dispozici. Patří tedy na druhé místo ve světě!

Dr. Rife přišel ve čtyřicátých letech minulého století se zcela novými pohledy na léčení nemocí a dokázal je po mnoha letech se skvělými výsledky aplikovat.

Dr. Rife jako první zjistil, že každý mikroorganismus má svou vlastní a pro svůj druh unikátní frekvenci. Jedná se v podstatě o vlnění, které je odlišuje od jiných mikroorganismů. Pokud tuto unikátní frekvenci uměle vyprodukujete s dostatečným výkonem a zaměříte právě na tento mikroorganismus, po velice krátké době dojde k jeho destrukci.

Frekvence musí být naprosto přesná a působit dostatečně dlouhou dobu, aby došlo ke zničení cíle - specifikovaného mikroorganismu, proti kterému je působení zaměřeno.

Plazmový generátor RPZ 14 si dokáže poradit s tímto problémem, který je pro úspěšnou likvidaci patogenních mikroorganismů zcela zásadní.

Tento přístroj byl certifikován státním zkušebním ústavem České republiky, platné pro celou EU.

RPZ 14 je zcela profesionální přístroj s naprosto jasnými výsledky.

 

Plazmový generátor RPZ 14 využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů, kterým byl Dr. Royal Raymond Rife. Plazmový generátor české konstrukce od společnosti Z-technology s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulsů.

Všechny nemoci mají své původce a všechny živé mikroorganismy vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. Do plazmového generátoru lze zadat přímo pásma individuálně naměřená na míru a tím dosáhnout výborných výsledků. Buněčná stěna se rozkmitá, až dojde k rozpadu patogenů.

Na odplavení toxinů z rozpadlých patogenů a na nastartování přirozené imunity po plazmování je nutné dodržovat doporučenou individuálně nastavenou suplementaci v nejvyšší prověřené kvalitě. Je nutné si uvědomit, že při rozpadu plísní, virů, bakterií a parazitů dochází ke zvýšenému vyplavování toxinů.

Je proto možné, že než se s tím tělo vyrovná, může se dostavit únava, nevolnost, zvýšená teplota, střevní obtíže (průjem či vyšší počet vyprazdňování), v případě většího množství uhynulých velkých parazitů může dojít k zácpě.

Je proto nezbytně nutná komunikace s klientem. V krátké době po frekvenční kompenzaci není dobré absolvovat vyšetření krve, jaterní testy a podobně, mohou být výsledky tímto ovlivněny a nebudou dlouhodobě vypovídající.

 

Technické parametry RPZ 14:

 

Životnost plazmové trubice uváděná výrobcem: min. 3000 hodin provozu ( u 90% trubic je životnost minimálně dvojnásobná)

Napájecí napětí: 230V AC

Příkon cca 300W (při 900kHz)

350 předvoleb

Efektivní výkon při 900kHz: 225W

Okamžitý výkon impulzu ve vyšším pásmu: cca. 7 kW

Rozměry: 600 x 300 x 200 mm, váha: 25 Kg

 

Frekvenční rozsah:

Nižší pásmo: od 1 Hz do 999 Hz.

Možnost nastavení frekvence s přesností na tisíciny Hz.

Délka impulzu 3 uS (mikrosekundy).

Vyšší pásmo: od 1 kHz do 900 kHz.

Možnost nastavení frekvence s přesností tisícin kHz.

Délka impulzu 200 nS (nanosekund).

 

b) Athon 7

Zcela novým výrobkem je také tak zvané plazmové dělo – Plazmový generátor Athon 7, který je po zdařeném vývoji a zkouškách v prodeji od roku 2015.

Jde o nejlepší plazmový generátor na světě. Pracuje jiným způsobem, než veškeré dostupné přístroje.

Toto prohlášení je podloženo pětiletým vývojem a výzkumem Rifeho technologií. 

Plazmový generátor ATHON 7 (originál Rife systém) laboratorní přístroj pro profesionální použití - unikátní světová novinka!!!

Přístroj si při vývoji, testech a především výsledků vysloužil přezdívku "PLASMOVÉ DĚLO" funguje neinvazivním cíleným narušením jistých složek DNA všech biologických zátěží elektromagnetickými vlnami a to zcela jiným způsobem než jeho předchůdce plasmový generátor RPZ 14.

Infiltruje se do patogenu, rozloží ho zevnitř a znemožní jeho další reprodukci. Eliminace patogenů je časově velmi výrazně úspornější (doba plasmování je 3x rychlejší) a jeho způsob deaktivace je šetrnější než u předešlého staršího modelu RPZ 14. Tomu taky odpovídá i jeho cena. ATHON 7 je až 4x dražší, než jeho předchůdce RPZ 14.

Při plazmovacích testech patogenů na prototypu byly výsledky ohromující - naprostá paralýza nežádoucích patogenů bez možnosti dalšího množení.

Plasmový generátor ATHON 7 narušuje pouze DNA a buňky patogenů, nikoliv lidského organismu (stejné jako u jeho předchůdce RPZ 14) - membrány lidských buněk jsou 100.000x odolnější vůči tomuto napětí než buňky patogenů a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné.

KONTRAINDIKACE: Plazmování není vhodné pro osoby s kardiostimulátorem a osoby s epilepsií.

Přístroj je od stejného originál výrobce Z-TECHNOLOGY s.r.o. jako jeho starší veleúspěšný předchůdce plasmový generátor RPZ 14.

Legislativou jsou provedeny a schváleny zkoušky.